• İmplant Dİş

    Mükemmel Gülüşler Sağlıklı Dişler
  • 1
Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

İmplant Diş Fİyatları 2015 Nedir Nasıl Yapılır Sorularınızın Cevaplarıİmplant diş ne kadar sürede yapılır? Bu soru herkes tarafından sorulan ve merak edilen bir sorudur. İmplant tedavisi cerrahi bir operasyon ile uygulanır. Günümüz doğal dişlerine güzel bir alternatiftir. İmplant yapılan geleneksel diş protez’ine göre daha kullanışlıdır çünkü daha iyi konuşmanızı ve yemek yemede hiç zorlanmayacağınız bir özellik taşır. Günümüzün en çok ilgi çeken diş tedavisidir. Yeterli bilgi, doğru ekipman ve tecrübeli bir kadro ile bu uygulamayı yapmak çok kolaydır. Eğer uygulanacak operasyon tek bir implant’a ise bu 10 dakika sürmektedir. Bu süre yapılacak olan implant’ın sayısına göre ve yarım saat, bir, iki saat arasında bir değişiklik olabilir. Cerrahi operasyon sonucunda implant ile kemiğin bir bütün olup uyum sağlaması için 1-3 ay arası bir süre gerekir. İmplant kemikleşirken üzerine uygulanacak olan protezler birkaç seans sürebilir.

Toplamda 1 ve 4 ay arası süren implant tedavisi ile doğal dişe en yakın görünüme sahip olacaksınız. İmplant bazı sağlık problemlerinde, tek dişin kaybında, bütün dişlerin kaybında uygulanabilen bir tedavi şeklidir. Değişik implant tipleri vardır fakat günümüzde en çok vidalı implant’dır. İmplant tedavisinin sorunsuzca uygulanabilmesi için implant vidaları belirli kalınlığa ve genişliğe sahip olduğu için çene kemiğinin de buna uygun olması yani uygun genişlik ve yüksekliğe sahip olması gerekmektedir. Var olan kemiğin kalitesi implant başarısını direk olarak etkilemiştir. İmplant yerleştikten sonra uyum sağlanması beklendiğinden dolayı bu süre geçene kadar implant üzerine yüklerin en aza indirilmesi için geçici bir protez uygulanabilir. İmplant yapıldıktan sonra eskiye göre diş temizliğinize daha çok dikkat etmeniz gerekmektedir. 

      Doğru bir uygulama ile implant’ın uyum sağlamadığı bir kemik yapısı olmamaktadır. İmplant diş ne kadar sürede yapılır? Sorularının cevabı bu sayede tamamen ortadan kalkmıştır. Uzman bir kadro ile yaptıracağınız implant tedavisi ile başarısızlık riski yok denecek kadar azdır. İyi teknolojik koşullarla yaptırdığınız implantlar ile diş uyumunuzun sağlanacağına emin olabilirsiniz. Uygun koşullar sağlandığında bu tedavinin çok kolay yapıldığı bilinmektedir.  İmplant yapıldıktan sonra kaynaşmasını beklersiniz kaynaştığı zaman ancak protez diş yapılır. Büyük oranda dişlerini kaybeden insanlar için çok önemli bir tedavi olmuştur.  Bu uygulama bittikten ve dişin tam olarak size uyum sağlaması ile birlikte daha iyi şekilde yiyecekleri çiğneyebilirsiniz ve istediğiniz her şeyi bir sıkıntı olmadan yiyebilirsiniz. Gülüşleriniz farklı bir anlam kazanır çünkü daha estetik bir yapıya kavuşabilirsiniz. Kendinize güven duyarak sosyalleşebilir ve artık korkmadan kahkahalar atabilirsiniz. Her istediğinizi güzel çiğneyerek yediğiniz için daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama sahip olabilirsiniz. Diş en önce sağlık için yaptırılmalıdır her yiyecekten farklı bir vitamin aldığımız için en önemli sorun olan diş eksikliğine hemen bir çözüm olan implant tedavi daha bir önem kazanmıştır. Bu tedavi sayesinde istediğiniz canınızın çektiği her şeyi yiyebilirsiniz. Tedavinin 1-4 ay arası olması gözünüzü korkutmasın sağlıklı bir diş için bu 4 ay göstereceğiniz sabır ile doğal dişiniz kadar seveceğiniz bir diş sizleri bekliyor. Güzel gülüşleriniz ve özgüveninizi tekrar kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu tedavide önemli olan şey implantı uygulayan kişilerin tecrübe sahibi olması, ürünlerin kaliteli olması ve sağlıklı koşullarda tedavinin uygulanması çok önemlidir. En iyi koşullarla en harika sonuçlar çıkacak ve eski neşenize tekrar kavuşacaksınız. İmplant tedavisinin uygulanmasının ardından periyodik olarak diş eti bakımınızı yaptırmanız gerekmektedir. İmplantlar 30-40 yıl kadar sorunsuz şekilde kullanıldığı görülmektedir. Tabi implant’ın sorunsuz şekilde kullanılması için düzenli tedavi olması ve bazı sağlık problemlerini yaşamaması gerekir.  Uygun koşulların da sağlanması ile implant dişi bir ömür boyu kullanabilme olanağınız vardır. 

      İmplant diş ne kadar sürede yapılır ve kullanım koşulları nasıl olmalıdır gibi kafada oluşan soruların ve birçok düşüncelerin cevaplarını size vermiş bulunmaktayız. Doğal dişten farksız olan implant tedavisi günümüzün ve geleceğin diş tedavisinde öncelikli bir uygulamadır. Güzel bir görünüme sahip olmak isteyenler ve doğal dişlerini kaybetmiş olup kendine güvenini kaybeden insanlar için çok şahane bir tedavi şeklidir. İmplant uygulaması aslında çok fazla zaman almamaktadır bekleme ve kemik ile uyuşması büyük zaman almaktadır. Her güzel şeyin bir zorluğu olabileceği gibi güzel dişlerinde bir bekleme süresi vardır. Bu tedavinin hiçbir yan etkisi ve sağlık problemlerine sebep olduğu görülmemiştir. Aksine sağlığınızı geri kazanmanıza katkı sağlamıştır. Kaliteli ve güvenilir şartlarda uzman bir kadro ile yapılan implant diş tedavisi aylar süren bir uyum süreci olmasına rağmen mükemmel sonuçlarıyla buna değmektedir. Bakımının güzel yapılması ve diş doktorunuzun kontrolleri ile bir hayat boyu kullanabilirsiniz. Doğal dişinizden ayırt edilmeyecektir. Estetik v e güzel bir görünüme sahip olacağınız dişler implant tedavi ile çok kolaydır. Birkaç seans süren diş tedavisi ile size sağlığınızı geri kazandıracak bir diş tedavisidir. İmplant tedavinin süresinin önemli olmadığını ve dişinizde ki sağlığın önemli olduğunu bilmeniz çok önemlidir.